Wisiorki

ilość znalezionych towarów: 12

Wisiorek Bola - BabyloniaWisiorek Bola to niezwykła biżuteria ciążowa. Swoją wyjątkowość zawdzięcza cichemu dzwoneczkowi zamkniętemu w małej kulce, która swobodnie tańcząc na brzuszku mamy wydaje cichutki, miły dla ucha dźwięk.

Maluszek będąc jeszcze w brzuszku Mamy słyszy go już od 20-tego tygodnia ciąży. Jest to kojący, miły dla niego dźwięk, dzięki któremu uspokaja się i rozluźnia. Po urodzeniu pamięta go z okresu życia płodowego, co sprawia, że można go uspokajać łagodnymi dźwiękami Boli, którą Mama może mieć zawsze przy sobie jako ozdobną biżuterię.

Dla Mamy wisiorek Bola stanowi przepiękną, rodzinną pamiątkę z okresu ciąży, którą może przekazać dalej.

Wisiorek Bola jest wykonany z najwyższej jakości emalii jubilerskiej lub też może być posrebrzany. Nie uczula i nie podrażania skóry. Jest bezpieczny dla mamy i dla dziecka. W komplecie znajduje się długi rzemyk który można dopasować do naszego wzrostu, by Bola znajdowała się idealnie na brzuszku. Można również opcjonalnie dokupić sobie ozdobny łańcuszek.

Każda Bola jest zapakowana w śliczne pudełeczko i dzięki temu od razu gotowa na prezent dla siostry lub przyjaciółki. Z pewnością będzie to miła niespodzianka, gdy przyszła mama otrzyma elegancki prezent dedykowany dla niej.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixel