Filozofia marki

Babylonia - Akcesoria Hoppa, Bola, Tino


Babylonia
to belgijska marka, która istnieje na rynku od 2001roku. Powstała z miłości do noszenia niemowląt, kiedy jej
założycielka, Ingrid Guikers odkryła jak wiele szczęścia daje bliskość z dzieckiem.

 

Co wyróżnia markę Babylonia?

 

BAWEŁNA ORGANICZNA

Bawełna organiczna jest bezpieczna i ekologiczna, jej uprawa odbywa się w naturalnych warunkach, dlatego tkanina nie zawiera toksyn. Nie zagraża więc zdrowiu osób pracujących przy produkcji. Jest przy tym bardziej miękka i trwała.

 

FAIR TRADE

Wszystkie artykuły produkowane są w duchu sprawiedliwego handlu. Oznacza to, że pracownicy na każdym etapie produkcji zatrudnieni są na uczciwych warunkach.

RODZICIELSTWO BLISKOŚCI

Rodzicielstwo bliskości - jest niezwykle ważne dla filozofii marki Babylonia, dlatego duża część oferty to chusty i nosidełka. Są nośne i bezpieczne, pozwalają na bliskość z maluszkiem przy jednoczesnej wygodzie.

WYJĄTKOWE AKCESORIA DLA NAJMŁODSZYCH

Ciekawe i nietypowe przytulanki Tino z zapachem mamy lub biżuteria ciążowa to wspaniałe prezenty dla maluszka i mamy. Ich jakość sprawia, że posłużą przez wiele lat, aby potem stać się piękną pamiątką z okresu ciąży lub dzieciństwa.Obecnie Babylonia w swojej ofercie posiada nie tylko chusty i nosidełka, ale także akcesoria do opieki nad dzieckiem w jak najbardziej naturalny sposób. Właśnie dlatego niemal wszystkie produkty marki stworzone są z bawełny organicznej, ekologicznej w uprawie, a przy tym miękkiej i trwałej.


Kultowe artykuły marki to przede wszystkim Króliczki Tino, które utrzymują zapach mamy i są przyjacielem dziecka od pierwszych dni życia oraz biżuteria ciążowa Bola. Babylonia posiada w ofercie także chusty tkane i elastyczne - dzięki bawełnie organicznej są one bezpieczne dla maluszka i bardzo nośne.


Każdy produkt wytwarzany jest ręcznie, zgodnie z zasadami Fair Trade. Swoją ofertą Babylonia chce przekonać do świadomego rodzicielstwa, a także świadomego kupowania produktów, które są kontrolowane i bezpieczne już od początku procesu produkcji.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel